Købe TLV320AIC3107IRSBT med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Supply, Digital: | 1.525 V ~ 1.95 V |
|---|---|
| Spænding - Supply, Analog: | 2.7 V ~ 3.6 V |
| Type: | Stereo Audio |
| Leverandør Device Package: | 40-WQFN (5x5) |
| Sigma Delta: | Yes |
| Serie: | - |
| S / N-forhold, ADC'er / DAC'er (db) Typ: | 92 / 96 |
| Opløsning (bit): | 24 b |
| Emballage: | Original-Reel® |
| Pakke / tilfælde: | 40-WFQFN Exposed Pad |
| Andre navne: | 296-32390-6 |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Antal ADC'er / DAC'er: | 2 / 2 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 2 (1 Year) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 6 Weeks |
| Producentens varenummer: | TLV320AIC3107IRSBT |
| Udvidet beskrivelse: | Stereo Audio Interface 24 b I²C, Serial 40-WQFN (5x5) |
| Dynamisk område, ADC'er / DAC'er (db) Typ: | 91 / 92 |
| Beskrivelse: | IC MONO/STER AUD CODEC LP 40WQFN |
| Data Interface: | I²C, Serial |
| Email: | [email protected] |