Købe TLV320AIC3111IRHBR med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Supply, Digital: | 1.65 V ~ 1.95 V |
|---|---|
| Spænding - Supply, Analog: | 2.7 V ~ 3.6 V |
| Type: | Audio |
| Leverandør Device Package: | 32-VQFN (5x5) |
| Sigma Delta: | Yes |
| Serie: | - |
| S / N-forhold, ADC'er / DAC'er (db) Typ: | 91 / 95 |
| Opløsning (bit): | 32 b |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | 32-VFQFN Exposed Pad |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Antal ADC'er / DAC'er: | 1 / 2 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 2 (1 Year) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 6 Weeks |
| Producentens varenummer: | TLV320AIC3111IRHBR |
| Udvidet beskrivelse: | Audio Interface 32 b I²C, Serial 32-VQFN (5x5) |
| Dynamisk område, ADC'er / DAC'er (db) Typ: | - |
| Beskrivelse: | IC LP AUDIO CODEC 16B I2C 40VQFN |
| Data Interface: | I²C, Serial |
| Email: | [email protected] |