Købe TLV320AIC3256IYZFT med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Supply, Digital: | 1.26 V ~ 1.95 V |
|---|---|
| Spænding - Supply, Analog: | 1.5 V ~ 1.95 V |
| Type: | Stereo Audio |
| Leverandør Device Package: | 42-DSBGA |
| Sigma Delta: | Yes |
| Serie: | PowerTune™ |
| S / N-forhold, ADC'er / DAC'er (db) Typ: | 93 / 100 |
| Opløsning (bit): | 32 b |
| Emballage: | Original-Reel® |
| Pakke / tilfælde: | 42-UFBGA, DSBGA |
| Andre navne: | 296-40603-6 |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Antal ADC'er / DAC'er: | 2 / 2 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 6 Weeks |
| Producentens varenummer: | TLV320AIC3256IYZFT |
| Udvidet beskrivelse: | Stereo Audio Interface 32 b I²C, Serial, SPI™ 42-DSBGA |
| Dynamisk område, ADC'er / DAC'er (db) Typ: | 93 / 100 |
| Beskrivelse: | IC STEREO AUD CODEC LP 42DSBGA |
| Data Interface: | I²C, Serial, SPI™ |
| Email: | [email protected] |