Købe TLV320AIC36IZQER med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Supply, Digital: | 1.65 V ~ 1.95 V |
|---|---|
| Spænding - Supply, Analog: | 1.7 V ~ 2.8 V |
| Type: | Audio |
| Leverandør Device Package: | 80-BGA MICROSTAR JUNIOR (5x5) |
| Sigma Delta: | Yes |
| Serie: | - |
| S / N-forhold, ADC'er / DAC'er (db) Typ: | 92 / 100 |
| Opløsning (bit): | 32 b |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | 80-VFBGA |
| Andre navne: | 296-24673-2 |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Antal ADC'er / DAC'er: | 2 / 2 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 13 Weeks |
| Producentens varenummer: | TLV320AIC36IZQER |
| Udvidet beskrivelse: | Audio Interface 32 b I²C, Serial 80-BGA MICROSTAR JUNIOR (5x5) |
| Dynamisk område, ADC'er / DAC'er (db) Typ: | 92 / 100 |
| Beskrivelse: | IC CODEC STEREO AUDIO LP 80BGA |
| Data Interface: | I²C, Serial |
| Email: | [email protected] |