Købe TO1608-6R8M med BYCHPS
Køb med garanti
| Type: | - |
|---|---|
| Tolerance: | ±20% |
| Leverandør Device Package: | - |
| Størrelse / Dimension: | 0.260" L x 0.175" W (6.60mm x 4.45mm) |
| Afskærmning: | Unshielded |
| Serie: | TO1608 |
| Vurderinger: | - |
| Q @ Freq: | - |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | Nonstandard |
| Driftstemperatur: | -25°C ~ 105°C |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiale - Core: | - |
| Producentens varenummer: | TO1608-6R8M |
| selvinduktion: | 6.8µH |
| Højde - Siddende (Max): | 0.115" (2.92mm) |
| Frekvens - Test: | 100kHz |
| Frekvens - Selvresonans: | 45MHz |
| Udvidet beskrivelse: | 6.8µH Unshielded Inductor 1.4A 130 mOhm Max Nonstandard |
| Beskrivelse: | FIXED IND 6.8UH 1.4A 130 MOHM |
| DC-resistens (DCR): | 130 mOhm Max |
| Nuværende vurdering: | 1.4A |