Købe TPS610986DSET med BYCHPS
Køb med garanti
| w / Supervisor: | No |
|---|---|
| w / Sequencer: | No |
| W / LED-driver: | No |
| Spænding / Strøm - Udgang 3: | - |
| Spænding / Strøm - Udgang 2: | 3.3V, 200mA |
| Spænding / Strøm - Udgang 1: | 3.3V, 350mA |
| Spænding - Forsyning: | 0.7 V ~ 4.5 V |
| Topologi: | Step-Up (Boost) Synchronous (1), Linear (LDO) (1) |
| Leverandør Device Package: | 6-WSON (1.5x1.5) |
| Serie: | - |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | 6-WFDFN |
| Andre navne: | 296-44974-2 TPS610986DSET-ND |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Antal udgange: | 2 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 6 Weeks |
| Producentens varenummer: | TPS610986DSET |
| Fungere: | Any Function |
| Frequency - Switching: | - |
| Udvidet beskrivelse: | Linear And Switching Voltage Regulator IC 2 Output Step-Up (Boost) Synchronous (1), Linear (LDO) (1) 6-WFDFN |
| Beskrivelse: | IC REG BOOST 3.3V 0.35A DL 6WSON |
| Email: | [email protected] |