Købe TVX1A223MDD med BYCHPS
Køb med garanti
| Spændingsbedømmelse: | 10V |
|---|---|
| Tolerance: | ±20% |
| Overflade Mount Land Størrelse: | - |
| Størrelse / Dimension: | - |
| Serie: | TVX |
| Ripple Current: | - |
| Polarisering: | - |
| Emballage: | Bulk |
| Pakke / tilfælde: | Axial, Can |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Producentens varenummer: | TVX1A223MDD |
| Levetid @ Temp.: | 2000 Hrs @ 85°C |
| Højde - Siddende (Max): | - |
| Udvidet beskrivelse: | 22000µF 10V Aluminum Capacitors Axial, Can 2000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Beskrivelse: | CAP ALUM 22000UF 20% 10V AXIAL |
| kapacitans: | 22000µF |