Købe UAL10-0R5F8 med BYCHPS
Køb med garanti
| Tolerance: | ±1% |
|---|---|
| Temperaturkoefficient: | - |
| Størrelse / Dimension: | 0.752" L x 0.799" W (19.10mm x 20.30mm) |
| Serie: | UAL |
| Modstand (ohm): | 0.5 |
| Power (Watts): | 10W |
| Emballage: | Bulk |
| Pakke / tilfælde: | Axial, Box |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 275°C |
| Monteringsfunktion: | Flanges |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 8 Weeks |
| Producentens varenummer: | UAL10-0R5F8 |
| Lead Style: | Solder Lugs |
| Højde - Siddende (Max): | 0.417" (10.60mm) |
| Funktioner: | Moisture Resistant, Pulse Withstanding |
| Fejlrate: | - |
| Beskrivelse: | RES CHAS MNT 0.5 OHM 1% 10W |