Købe UC2543NG4 med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Forsyning: | - |
|---|---|
| Spænding - Indgang: | 4.5 V ~ 40 V |
| Leverandør Device Package: | 16-PDIP |
| Serie: | - |
| Emballage: | Tube |
| Pakke / tilfælde: | 16-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Driftstemperatur: | -25°C ~ 85°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Producentens varenummer: | UC2543NG4 |
| Udvidet beskrivelse: | Power Supply Controller Power Supply, Supervisor 16-PDIP |
| Beskrivelse: | IC 2.5V PWR SUPPLY MON 16-DIP |
| Nuværende - Forsyning: | 7mA |
| Applikationer: | Power Supply, Supervisor |
| Email: | [email protected] |