Købe UHE1A102MPT med BYCHPS
Køb med garanti
| Spændingsbedømmelse: | 10V |
|---|---|
| Tolerance: | ±20% |
| Overflade Mount Land Størrelse: | - |
| Størrelse / Dimension: | 0.315" Dia (8.00mm) |
| Serie: | UHE |
| Ripple Current: | 787.5mA @ 120Hz |
| Polarisering: | Polar |
| Emballage: | Bulk |
| Pakke / tilfælde: | Radial, Can |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 105°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Producentens varenummer: | UHE1A102MPT |
| Levetid @ Temp.: | 6000 Hrs @ 105°C |
| Blyafstand: | 0.138" (3.50mm) |
| Impedans: | 69 mOhm |
| Højde - Siddende (Max): | 0.787" (20.00mm) |
| Udvidet beskrivelse: | 1000µF 10V Aluminum Capacitors Radial, Can 6000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Beskrivelse: | CAP ALUM 1000UF 20% 10V RADIAL |
| kapacitans: | 1000µF |