Købe UVK2C101MHD1TO med BYCHPS
Køb med garanti
| Spændingsbedømmelse: | 160V |
|---|---|
| Tolerance: | ±20% |
| Overflade Mount Land Størrelse: | - |
| Størrelse / Dimension: | 0.492" Dia (12.50mm) |
| Serie: | UVK |
| Ripple Current: | 430mA |
| Polarisering: | Polar |
| Emballage: | Cut Tape (CT) |
| Pakke / tilfælde: | Radial, Can |
| Andre navne: | 493-12618-1 |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 18 Weeks |
| Producentens varenummer: | UVK2C101MHD1TO |
| Levetid @ Temp.: | 2000 Hrs @ 85°C |
| Blyafstand: | 0.197" (5.00mm) |
| Impedans: | - |
| Højde - Siddende (Max): | 1.063" (27.00mm) |
| Udvidet beskrivelse: | 100µF 160V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Beskrivelse: | CAP ALUM 100UF 20% 160V RADIAL |
| kapacitans: | 100µF |