Købe ZXMS6004FFTA med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Supply (Vcc / Vdd): | 3.3V, 5V |
|---|---|
| Spænding - Belastning: | 60V (Max) |
| Switch Type: | General Purpose |
| Leverandør Device Package: | SOT-23F |
| Serie: | Automotive, AEC-Q101, INTELLIFET® |
| Rds On (Typ): | 350 mOhm |
| Forhold - Indgang: Output: | 1:1 |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | SOT-23-3 Flat Leads |
| Output Type: | N-Channel |
| Output Configuration: | Low Side |
| Andre navne: | ZXMS6004FFTR |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Antal udgange: | 1 |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 12 Weeks |
| Producentens varenummer: | ZXMS6004FFTA |
| grænseflade: | On/Off |
| Input Type: | Non-Inverting |
| Funktioner: | Auto Restart |
| Fejlbeskyttelse: | Current Limiting (Fixed), Over Temperature, Over Voltage |
| Beskrivelse: | MOSFET N-CH 60V 1.3A SOT23F |
| Nuværende - Output (Max): | 1.3A |
| Email: | [email protected] |