Købe 0031.3903 med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding: | 250V |
|---|---|
| Afslutningsstil: | Quick Connect - 0.187" (4.7mm) |
| Serie: | FBS1 |
| Andre navne: | 0031.3903-ND 31.3903 31.3903-ND 313903 486-1753 |
| Orientering: | - |
| Antal kredsløb: | 1 |
| Monteringstype: | Panel Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 21 Weeks |
| Producentens varenummer: | 0031.3903 |
| Sikringstype: | Holder |
| Sikringstype: | Cartridge |
| Sikringsstørrelse: | 5mm x 20mm |
| Til brug med / relaterede produkter: | 5mm x 20mm |
| Udvidet beskrivelse: | Fuse Holder 10A 250V 1 Circuit Cartridge Panel Mount |
| Beskrivelse: | FUSE HLDR CART 250V 10A PNL MNT |
| Nuværende vurdering: | 10A |
| Kontaktmateriale: | Copper Alloy |
| Kontakt Afslut: | Tin |
| Email: | [email protected] |