Købe 01270001H med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding: | 250V |
|---|---|
| Afslutningsstil: | Solder Lug |
| Serie: | 127 |
| Andre navne: | 01270001H-ND 127 001 127001 H127001 |
| Orientering: | - |
| Antal kredsløb: | 1 |
| Monteringstype: | Chassis Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Producentens varenummer: | 01270001H |
| Sikringstype: | Clip |
| Sikringstype: | Cartridge |
| Sikringsstørrelse: | 9/16" Dia (14.28mm) |
| Til brug med / relaterede produkter: | NEC |
| Udvidet beskrivelse: | Fuse Clip 30A 250V 1 Circuit Cartridge Chassis Mount |
| Beskrivelse: | FUSE CLIP CART 250V 30A CHASSIS |
| Nuværende vurdering: | 30A |
| Kontaktmateriale: | Beryllium Copper |
| Kontakt Afslut: | Silver |
| Email: | [email protected] |