Købe 0218.040MXE med BYCHPS
Køb med garanti
| Spændingsvurdering - DC: | - |
|---|---|
| Spændingsbedømmelse - AC: | 250V |
| Størrelse / Dimension: | 0.236" Dia x 0.886" L (6.00mm x 22.50mm) |
| Serie: | 218 |
| Responstid: | Slow |
| Emballage: | Bulk |
| Pakke / tilfælde: | 5mm x 20mm (Axial) |
| Andre navne: | 0218.040MXE- 0228.040 0228.040M 0228.040M-ND 218.040MXE 218.040XE 228.040 228.040M M218.040XE |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 125°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Smeltning I²t: | 0.0055 |
| Producentens varenummer: | 0218.040MXE |
| Sikringstype: | Cartridge, Glass |
| Beskrivelse: | FUSE GLASS 40MA 250VAC 5X20MM |
| DC Cold Resistance: | 35.7 Ohm |
| Nuværende vurdering: | 40mA |
| Farve: | - |
| Brydeskapacitet @ Nominel spænding: | 35A |
| Godkendelser: | CSA, SEMKO, UL, VDE |
| Email: | [email protected] |