Købe 02450001H med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding: | 300V |
|---|---|
| Afslutningsstil: | Quick Connect - 0.110" (2.8mm) |
| Serie: | 245 |
| Andre navne: | 02450001H-ND 2450001H 245001 F1469 H2450001 |
| Orientering: | - |
| Antal kredsløb: | 1 |
| Monteringstype: | Panel Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 13 Weeks |
| Producentens varenummer: | 02450001H |
| Sikringstype: | Holder |
| Sikringstype: | Cartridge |
| Sikringsstørrelse: | 0.177" Dia x 0.570" L (4.50mm x 14.48mm) |
| Til brug med / relaterede produkter: | 2AG |
| Udvidet beskrivelse: | Fuse Holder 10A 300V 1 Circuit Cartridge Panel Mount |
| Beskrivelse: | FUSE HLDR CART 300V 10A PNL MNT |
| Nuværende vurdering: | 10A |
| Kontaktmateriale: | Brass |
| Kontakt Afslut: | Tin |
| Email: | [email protected] |