Købe 02820006Z med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding: | 125V |
|---|---|
| Afslutningsstil: | PC Pin |
| Serie: | 282 |
| Andre navne: | 2820006Z |
| Orientering: | - |
| Antal kredsløb: | 1 |
| Monteringstype: | Panel Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 13 Weeks |
| Producentens varenummer: | 02820006Z |
| Sikringstype: | Holder |
| Sikringstype: | Radial |
| Sikringsstørrelse: | Radial 0.1" (2.54mm) pitch |
| Til brug med / relaterede produkter: | MICRO, TR3 |
| Udvidet beskrivelse: | Fuse Holder 5A 125V 1 Circuit Radial Panel Mount |
| Beskrivelse: | FUSE HLDR RADIAL 125V 5A PNL MNT |
| Nuværende vurdering: | 5A |
| Kontaktmateriale: | Beryllium Copper |
| Kontakt Afslut: | Silver |
| Email: | [email protected] |