Købe 02982001Z med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding: | 32V |
|---|---|
| Afslutningsstil: | Bolt Down |
| Serie: | MEGA® 298 |
| Andre navne: | 0298 2001 298 2001 2982001 |
| Orientering: | - |
| Antal kredsløb: | 2 |
| Monteringstype: | Chassis Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Producentens varenummer: | 02982001Z |
| Sikringstype: | Block |
| Sikringstype: | Bolt Down |
| Sikringsstørrelse: | 2.700" L x 0.750" W x 0.420" H (68.58mm x 19.05mm x 10.67mm) |
| Til brug med / relaterede produkter: | MEGA 298 |
| Udvidet beskrivelse: | Fuse Block 500A 32V 2 Circuit Bolt Down Chassis Mount |
| Beskrivelse: | FUSE BLOK BLT DWN 32V 500A CHASS |
| Nuværende vurdering: | 500A |
| Kontaktmateriale: | - |
| Kontakt Afslut: | - |
| Email: | [email protected] |