Købe 0305.500M med BYCHPS
Køb med garanti
| Spændingsvurdering - DC: | 277V |
|---|---|
| Spændingsbedømmelse - AC: | 277V |
| Størrelse / Dimension: | 0.354" Dia x 0.614" L (9.00mm x 15.60mm) |
| Serie: | PICO® 305 |
| Responstid: | - |
| Emballage: | Bulk |
| Pakke / tilfælde: | Radial, Can, Horizontal |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 74°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Smeltning I²t: | 0.04462 |
| Fabrikantens standard ledetid: | 9 Weeks |
| Producentens varenummer: | 0305.500M |
| Sikringstype: | Board Mount |
| Funktioner: | Intrinsically Safe |
| Beskrivelse: | FUSE BRD MNT 500MA 277VAC/VDC |
| DC Cold Resistance: | 0.46 mOhm |
| Nuværende vurdering: | 500mA |
| klasse: | - |
| Brydeskapacitet @ Nominel spænding: | 1.5kA |
| Godkendelser: | ATEX, cURus, IECEx |
| Applikationer: | Hazardous Locations |
| Email: | [email protected] |