Købe 03590004Z med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding: | 600V |
|---|---|
| Afslutningsstil: | Screw Terminal |
| Serie: | 359 |
| Andre navne: | 359004 |
| Orientering: | - |
| Antal kredsløb: | 4 |
| Monteringstype: | Chassis Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 10 Weeks |
| Producentens varenummer: | 03590004Z |
| Sikringstype: | Block |
| Sikringstype: | Cartridge |
| Sikringsstørrelse: | 1/4" Dia x 1 1/4" L (6.4mm x 31.8mm) |
| Til brug med / relaterede produkter: | 3AG |
| Udvidet beskrivelse: | Fuse Block 30A 600V 4 Circuit Cartridge Chassis Mount |
| Beskrivelse: | FUSE BLOCK CART 250V 30A CHASSIS |
| Nuværende vurdering: | 30A |
| Kontaktmateriale: | Beryllium Copper |
| Kontakt Afslut: | Silver |
| Email: | [email protected] |