Købe 04980903ZXT med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding: | 32V |
|---|---|
| Afslutningsstil: | Bolt Down |
| Serie: | MIDI® 498 |
| Andre navne: | 04980903ZXT-ND 4980903ZXT F6789 |
| Orientering: | - |
| Antal kredsløb: | 3 |
| Monteringstype: | Panel Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 7 Weeks |
| Producentens varenummer: | 04980903ZXT |
| Sikringstype: | Holder |
| Sikringstype: | Bolt Down |
| Sikringsstørrelse: | 1.614" L x 0.472" W x 0.327" H (41mm x 12mm x 8.3mm) |
| Til brug med / relaterede produkter: | MIDI |
| Udvidet beskrivelse: | Fuse Holder 200A 32V 3 Circuit Bolt Down Panel Mount |
| Beskrivelse: | FUSE HLDR BLT DWN 32V 200A PANEL |
| Nuværende vurdering: | 200A |
| Kontaktmateriale: | - |
| Kontakt Afslut: | - |
| Email: | [email protected] |