Købe 0505J2000430GQT med BYCHPS
Køb med garanti
| Spændingsvurdering: | 200V |
|---|---|
| Tolerance: | ±2% |
| Tykkelse (Max): | 0.050" (1.27mm) |
| Temperaturkoefficient: | C0G, NP0 |
| Størrelse / Dimension: | 0.055" L x 0.055" W (1.40mm x 1.40mm) |
| Serie: | - |
| Vurderinger: | - |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | 0505 (1313 Metric) |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 125°C |
| Monteringstype: | Surface Mount, MLCC |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 8 Weeks |
| Producentens varenummer: | 0505J2000430GQT |
| Lead Style: | - |
| Blyafstand: | - |
| Højde - Siddende (Max): | - |
| Funktioner: | Epoxy Mountable, High Q, Low Loss |
| Fejlrate: | - |
| Udvidet beskrivelse: | 43pF ±2% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0505 (1313 Metric) |
| Beskrivelse: | CAP CER 43PF 200V C0G/NP0 0505 |
| kapacitans: | 43pF |