Købe 059-0118 med BYCHPS
Køb med garanti
| Spændingsvurdering - DC: | - |
|---|---|
| Spændingsbedømmelse - AC: | 440V |
| Størrelse / Dimension: | 0.471" Dia x 1.335" L (11.96mm x 33.90mm) |
| Serie: | - |
| Responstid: | - |
| Emballage: | Bulk |
| Pakke / tilfælde: | Cylindrical, Blade Terminal (Bolt) |
| Andre navne: | 59-118 59-118-ND |
| Driftstemperatur: | - |
| Monteringstype: | Bolt Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Smeltning I²t: | - |
| Fabrikantens standard ledetid: | 10 Weeks |
| Producentens varenummer: | 059-0118 |
| Sikringstype: | Board Mount |
| Funktioner: | - |
| Beskrivelse: | FUSE BRD MNT 5A 440VAC CYLINDR |
| Nuværende vurdering: | 5A |
| klasse: | - |
| Brydeskapacitet @ Nominel spænding: | 33kA |
| Godkendelser: | - |
| Applikationer: | Electrical, Industrial |
| Email: | [email protected] |