Købe 06031C162JAT2A med BYCHPS
Køb med garanti
| Spændingsvurdering: | 100V |
|---|---|
| Tolerance: | ±5% |
| Tykkelse (Max): | 0.035" (0.90mm) |
| Temperaturkoefficient: | X7R |
| Størrelse / Dimension: | 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm) |
| Serie: | - |
| Vurderinger: | - |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | 0603 (1608 Metric) |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 125°C |
| Monteringstype: | Surface Mount, MLCC |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 20 Weeks |
| Producentens varenummer: | 06031C162JAT2A |
| Lead Style: | - |
| Blyafstand: | - |
| Højde - Siddende (Max): | - |
| Funktioner: | - |
| Fejlrate: | - |
| Udvidet beskrivelse: | 1600pF ±5% 100V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) |
| Beskrivelse: | CAP CER 1600PF 100V X7R 0603 |
| kapacitans: | 1600pF |