Købe 0603J0250100KCT med BYCHPS
Køb med garanti
| Spændingsvurdering: | 25V |
|---|---|
| Tolerance: | ±10% |
| Tykkelse (Max): | 0.031" (0.80mm) |
| Temperaturkoefficient: | C0G, NP0 |
| Størrelse / Dimension: | 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) |
| Serie: | - |
| Vurderinger: | - |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | 0603 (1608 Metric) |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 125°C |
| Monteringstype: | Surface Mount, MLCC |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 8 Weeks |
| Producentens varenummer: | 0603J0250100KCT |
| Lead Style: | - |
| Blyafstand: | - |
| Højde - Siddende (Max): | - |
| Funktioner: | Epoxy Mountable |
| Fejlrate: | - |
| Udvidet beskrivelse: | 10pF ±10% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
| Beskrivelse: | CAP CER 10PF 25V C0G/NP0 0603 |
| kapacitans: | 10pF |