Købe 0603J0502P70CCT med BYCHPS
Køb med garanti
| Spændingsvurdering: | 50V |
|---|---|
| Tolerance: | ±0.25pF |
| Tykkelse (Max): | 0.031" (0.80mm) |
| Temperaturkoefficient: | C0G, NP0 |
| Størrelse / Dimension: | 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 125°C |
| Producentens varenummer: | 0603J0502P70CCT |
| Fejlrate: | - |
| Udvidet beskrivelse: | 2.7pF ±0.25pF 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
| Beskrivelse: | CAP CER 2.7PF 50V C0G/NP0 0603 |
| kapacitans: | 2.7pF |