Købe 0603J5000102KXT med BYCHPS
Køb med garanti
| Spændingsvurdering: | 500V |
|---|---|
| Tolerance: | ±10% |
| Tykkelse (Max): | 0.031" (0.80mm) |
| Temperaturkoefficient: | X7R (2R1) |
| Størrelse / Dimension: | 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) |
| Serie: | - |
| Vurderinger: | AEC-Q200 |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | 0603 (1608 Metric) |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 125°C |
| Producentens varenummer: | 0603J5000102KXT |
| Højde - Siddende (Max): | - |
| Funktioner: | Epoxy Mountable |
| Fejlrate: | - |
| Udvidet beskrivelse: | 1000pF ±10% 500V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 0603 (1608 Metric) |
| Beskrivelse: | CAP CER 1000PF 500V X7R 0603 |
| kapacitans: | 1000pF |