Købe 0700010 med BYCHPS
Køb med garanti
| Spændingsvurdering - DC: | 32V |
|---|---|
| Spændingsbedømmelse - AC: | - |
| Serie: | TCP |
| Andre navne: | 0700010-ND 277-7107 700010 TCP 10/DC32V TCP10/DC32V |
| Antal polakker: | 1 |
| Monteringstype: | Holder |
| Fabrikantens standard ledetid: | 3 Weeks |
| Producentens varenummer: | 0700010 |
| Belysningsspænding (Nominel): | - |
| Belysning: | - |
| Beskrivelse: | CIR BRKR THRM 10A 32VDC |
| Nuværende vurdering: | 10A |
| Breaker Type: | Thermal |
| Aktuator Type: | Push to Reset |
| Email: | [email protected] |