Købe 0712123 med BYCHPS
Køb med garanti
| Spændingsvurdering - DC: | 65V |
|---|---|
| Spændingsbedømmelse - AC: | 250V |
| Serie: | TCP |
| Andre navne: | 0712123-ND 277-7016 712123 TCP 0,25 TCP0,25 |
| Antal polakker: | 1 |
| Monteringstype: | Holder |
| Fabrikantens standard ledetid: | 3 Weeks |
| Producentens varenummer: | 0712123 |
| Belysningsspænding (Nominel): | - |
| Belysning: | - |
| Beskrivelse: | CIR BRKR THRM 250MA 250VAC 65VDC |
| Nuværende vurdering: | 250mA |
| Breaker Type: | Thermal |
| Aktuator Type: | Push to Reset |
| Email: | [email protected] |