Købe 0805J0100680JCT med BYCHPS
Køb med garanti
| Spændingsvurdering: | 10V |
|---|---|
| Tolerance: | ±5% |
| Tykkelse (Max): | 0.051" (1.30mm) |
| Temperaturkoefficient: | C0G, NP0 |
| Størrelse / Dimension: | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| Serie: | - |
| Vurderinger: | - |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | 0805 (2012 Metric) |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 125°C |
| Monteringstype: | Surface Mount, MLCC |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 8 Weeks |
| Producentens varenummer: | 0805J0100680JCT |
| Lead Style: | - |
| Blyafstand: | - |
| Højde - Siddende (Max): | - |
| Funktioner: | Epoxy Mountable |
| Fejlrate: | - |
| Udvidet beskrivelse: | 68pF ±5% 10V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) |
| Beskrivelse: | CAP CER 68PF 10V C0G/NP0 0805 |
| kapacitans: | 68pF |