Købe 0805Y5000820JFR med BYCHPS
Køb med garanti
| Spændingsvurdering: | 500V |
|---|---|
| Tolerance: | ±5% |
| Tykkelse (Max): | 0.051" (1.30mm) |
| Temperaturkoefficient: | C0G, NP0 |
| Størrelse / Dimension: | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 125°C |
| Producentens varenummer: | 0805Y5000820JFR |
| Fejlrate: | - |
| Udvidet beskrivelse: | 82pF ±5% 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) |
| Beskrivelse: | CAP CER 82PF 500V C0G/NP0 0805 |
| kapacitans: | 82pF |