Købe 0BLF004.T med BYCHPS
Køb med garanti
| Spændingsvurdering - DC: | - |
|---|---|
| Spændingsbedømmelse - AC: | 250V |
| Størrelse / Dimension: | 0.406" Dia x 1.500" L (10.31mm x 38.10mm) |
| Serie: | BLF |
| Responstid: | Fast |
| Emballage: | Bulk |
| Pakke / tilfælde: | 5AG, 10mm x 38.1mm |
| Andre navne: | 0BLF004.T-ND 0BLF004T BLF004 BLF004.T BLF4 F5051 |
| Driftstemperatur: | - |
| Monteringstype: | Holder |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Smeltning I²t: | - |
| Fabrikantens standard ledetid: | 10 Weeks |
| Producentens varenummer: | 0BLF004.T |
| Sikringstype: | Cartridge |
| Funktioner: | - |
| Beskrivelse: | FUSE CARTRIDGE 4A 250VAC 5AG |
| DC Cold Resistance: | 0.0432 Ohm |
| Nuværende vurdering: | 4A |
| klasse: | - |
| Brydeskapacitet @ Nominel spænding: | 10kA |
| Godkendelser: | CSA, UR |
| Applikationer: | Electrical, Industrial |
| Email: | [email protected] |