Købe 0BLS01.8T med BYCHPS
Køb med garanti
| Spændingsvurdering - DC: | - |
|---|---|
| Spændingsbedømmelse - AC: | 600V |
| Størrelse / Dimension: | 0.406" Dia x 1.375" L (10.31mm x 34.93mm) |
| Serie: | BLS |
| Responstid: | Fast |
| Emballage: | Bulk |
| Pakke / tilfælde: | 5AG, 10mm x 38.1mm |
| Andre navne: | BLS01.8 BLS01.8T BLS1.8 |
| Driftstemperatur: | - |
| Monteringstype: | Holder |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Smeltning I²t: | - |
| Fabrikantens standard ledetid: | 13 Weeks |
| Producentens varenummer: | 0BLS01.8T |
| Sikringstype: | Cartridge |
| Funktioner: | - |
| Beskrivelse: | FUSE CARTRIDGE 1.8A 600VAC 5AG |
| DC Cold Resistance: | 0.143 Ohm |
| Nuværende vurdering: | 1.8A |
| klasse: | - |
| Brydeskapacitet @ Nominel spænding: | 10kA |
| Godkendelser: | CSA, UL |
| Applikationer: | Electrical, Industrial |
| Email: | [email protected] |