Købe 0FLU.440T med BYCHPS
Køb med garanti
| Spændingsvurdering - DC: | 1000V (1kV) |
|---|---|
| Spændingsbedømmelse - AC: | 1000V (1kV) |
| Størrelse / Dimension: | 0.406" Dia x 1.375" L (10.31mm x 34.93mm) |
| Serie: | FLU |
| Responstid: | Fast |
| Emballage: | Bulk |
| Pakke / tilfælde: | 5AG, 10mm x 38.1mm |
| Andre navne: | 0FLU.440T-ND 0FLU440T F5081 FLU.44 FLU.440T |
| Driftstemperatur: | - |
| Monteringstype: | Holder |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Smeltning I²t: | - |
| Fabrikantens standard ledetid: | 10 Weeks |
| Producentens varenummer: | 0FLU.440T |
| Sikringstype: | Cartridge |
| Funktioner: | - |
| Beskrivelse: | FUSE CRTRDGE 440MA 1KVAC/VDC 5AG |
| Nuværende vurdering: | 440mA |
| klasse: | - |
| Brydeskapacitet @ Nominel spænding: | 10kA |
| Godkendelser: | CSA, UR |
| Applikationer: | Multi-Meters |
| Email: | [email protected] |