Købe 0JLS015.T med BYCHPS
Køb med garanti
| Spændingsvurdering - DC: | - |
|---|---|
| Spændingsbedømmelse - AC: | 600V |
| Størrelse / Dimension: | 0.811" Dia x 2.252" L (20.60mm x 57.20mm) |
| Serie: | POWR-GARD® JLS |
| Responstid: | Fast |
| Emballage: | Bulk |
| Pakke / tilfælde: | Cartridge, Non-Standard |
| Andre navne: | JLS015 JLS015.T JLS15 |
| Driftstemperatur: | - |
| Monteringstype: | Holder |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Smeltning I²t: | - |
| Fabrikantens standard ledetid: | 7 Weeks |
| Producentens varenummer: | 0JLS015.T |
| Sikringstype: | Cartridge |
| Funktioner: | - |
| Beskrivelse: | FUSE CRTRDGE 15A 600VAC NON STD |
| Nuværende vurdering: | 15A |