Købe 1111J5000560KQT med BYCHPS
Køb med garanti
| Spændingsvurdering: | 500V |
|---|---|
| Tolerance: | ±10% |
| Tykkelse (Max): | 0.070" (1.78mm) |
| Temperaturkoefficient: | C0G, NP0 |
| Størrelse / Dimension: | 0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm) |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 125°C |
| Producentens varenummer: | 1111J5000560KQT |
| Fejlrate: | - |
| Udvidet beskrivelse: | 56pF ±10% 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1111 (2828 Metric) |
| Beskrivelse: | CAP CER 56PF 500V C0G/NP0 1111 |
| kapacitans: | 56pF |