Købe 1206J1002P70BFR med BYCHPS
Køb med garanti
| Spændingsvurdering: | 100V |
|---|---|
| Tolerance: | ±0.1pF |
| Tykkelse (Max): | 0.063" (1.60mm) |
| Temperaturkoefficient: | C0G, NP0 |
| Størrelse / Dimension: | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| Serie: | - |
| Vurderinger: | - |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | 1206 (3216 Metric) |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 125°C |
| Monteringstype: | Surface Mount, MLCC |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 8 Weeks |
| Producentens varenummer: | 1206J1002P70BFR |
| Lead Style: | - |
| Blyafstand: | - |
| Højde - Siddende (Max): | - |
| Funktioner: | Epoxy Mountable, High Temperature |
| Fejlrate: | - |
| Udvidet beskrivelse: | 2.7pF ±0.1pF 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric) |
| Beskrivelse: | CAP CER 2.7PF 100V C0G/NP0 1206 |
| kapacitans: | 2.7pF |