Købe 1206J1K03P90DFT med BYCHPS
Køb med garanti
| Spændingsvurdering: | 1000V (1kV) |
|---|---|
| Tolerance: | ±0.5pF |
| Tykkelse (Max): | 0.063" (1.60mm) |
| Temperaturkoefficient: | C0G, NP0 |
| Størrelse / Dimension: | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| Serie: | - |
| Vurderinger: | - |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | 1206 (3216 Metric) |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 125°C |
| Producentens varenummer: | 1206J1K03P90DFT |
| Højde - Siddende (Max): | - |
| Funktioner: | Epoxy Mountable, High Temperature |
| Fejlrate: | - |
| Udvidet beskrivelse: | 3.9pF ±0.5pF 1000V (1kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric) |
| Beskrivelse: | CAP CER 3.9PF 1KV C0G/NP0 1206 |
| kapacitans: | 3.9pF |