Købe 1206Y5000271JDT med BYCHPS
Køb med garanti
| Spændingsvurdering: | 500V |
|---|---|
| Tolerance: | ±5% |
| Tykkelse (Max): | 0.063" (1.60mm) |
| Temperaturkoefficient: | X7R |
| Størrelse / Dimension: | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| Serie: | FlexiCap™ |
| Vurderinger: | AEC-Q200 |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | 1206 (3216 Metric) |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 125°C |
| Producentens varenummer: | 1206Y5000271JDT |
| Fejlrate: | - |
| Udvidet beskrivelse: | 270pF ±5% 500V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) |
| Beskrivelse: | CAP CER 270PF 500V X7R 1206 |
| kapacitans: | 270pF |