Købe 1208940 med BYCHPS
Køb med garanti
| Spændingsvurdering - DC: | - |
|---|---|
| Spændingsbedømmelse - AC: | 120V |
| Størrelse / Dimension: | - |
| Serie: | - |
| Responstid: | Slow |
| Emballage: | Bulk |
| Pakke / tilfælde: | - |
| Andre navne: | CF 3000 SI 1 25 A/T/120 V |
| Driftstemperatur: | - |
| Monteringstype: | - |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Smeltning I²t: | - |
| Fabrikantens standard ledetid: | 4 Weeks |
| Producentens varenummer: | 1208940 |
| Sikringstype: | Cartridge, Glass |
| Beskrivelse: | FUSE GLASS 1.25A 120VAC |
| Nuværende vurdering: | 1.25A |
| Farve: | - |
| Brydeskapacitet @ Nominel spænding: | - |
| Godkendelser: | GOST |
| Email: | [email protected] |