Købe 1210J5000270MDT med BYCHPS
Køb med garanti
| Spændingsvurdering: | 500V |
|---|---|
| Tolerance: | ±20% |
| Tykkelse (Max): | 0.079" (2.00mm) |
| Temperaturkoefficient: | X7R |
| Størrelse / Dimension: | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Serie: | - |
| Vurderinger: | AEC-Q200 |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | 1210 (3225 Metric) |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 125°C |
| Producentens varenummer: | 1210J5000270MDT |
| Fejlrate: | - |
| Udvidet beskrivelse: | 27pF ±20% 500V Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric) |
| Beskrivelse: | CAP CER 27PF 500V X7R 1210 |
| kapacitans: | 27pF |