Købe 1210L300SLYR med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Maks: | 6V |
|---|---|
| Type: | Polymeric |
| Tid til tur: | 2s |
| Tykkelse (Max): | 0.028" (0.70mm) |
| Størrelse / Dimension: | 0.127" L x 0.102" W (3.22mm x 2.58mm) |
| Serie: | POLY-FUSE®, LoRho |
| Modstand - Post Trip (R1) (Max): | 20 mOhm |
| Modstand - Initial (Ri) (Min): | 3 mOhm |
| Modstand - 25 ° C (Typ): | - |
| Vurderinger: | - |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | 1210 (3225 Metric), Concave |
| Andre navne: | 1210L300SL F5789TR |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Producentens varenummer: | 1210L300SLYR |
| Blyafstand: | - |
| Højde - Siddende (Max): | - |
| Udvidet beskrivelse: | PTC Resettable Fuse 6V Ih Surface Mount 1210 (3225 Metric), Concave |
| Beskrivelse: | PTC RESET 6V LO RHO 1210 3.00A |
| Nuværende - tur (it): | 6A |
| Nuværende - Maks: | 50A |
| Nuværende - Hold (Ih) (Max): | 3A |
| Godkendelser: | cURus, TUV |
| Email: | [email protected] |