Købe 1210Y0100562JXT med BYCHPS
Køb med garanti
| Spændingsvurdering: | 10V |
|---|---|
| Tolerance: | ±5% |
| Tykkelse (Max): | 0.079" (2.00mm) |
| Temperaturkoefficient: | X7R (2R1) |
| Størrelse / Dimension: | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Serie: | FlexiCap™ |
| Vurderinger: | AEC-Q200 |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | 1210 (3225 Metric) |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 125°C |
| Monteringstype: | Surface Mount, MLCC |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 8 Weeks |
| Producentens varenummer: | 1210Y0100562JXT |
| Lead Style: | - |
| Blyafstand: | - |
| Højde - Siddende (Max): | - |
| Fejlrate: | - |
| Udvidet beskrivelse: | 5600pF ±5% 10V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1210 (3225 Metric) |
| Beskrivelse: | CAP CER 1210 |
| kapacitans: | 5600pF |