Købe 1210Y0106P80BCT med BYCHPS
Køb med garanti
| Spændingsvurdering: | 10V |
|---|---|
| Tolerance: | ±0.1pF |
| Tykkelse (Max): | 0.079" (2.00mm) |
| Temperaturkoefficient: | C0G, NP0 |
| Størrelse / Dimension: | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Serie: | FlexiCap™ |
| Vurderinger: | - |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | 1210 (3225 Metric) |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 125°C |
| Producentens varenummer: | 1210Y0106P80BCT |
| Fejlrate: | - |
| Udvidet beskrivelse: | 6.8pF ±0.1pF 10V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1210 (3225 Metric) |
| Beskrivelse: | CAP CER 1210 |
| kapacitans: | 6.8pF |