Købe 1210Y0630680GCT med BYCHPS
Køb med garanti
| Spændingsvurdering: | 63V |
|---|---|
| Tolerance: | ±2% |
| Tykkelse (Max): | 0.079" (2.00mm) |
| Temperaturkoefficient: | C0G, NP0 |
| Størrelse / Dimension: | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Serie: | FlexiCap™ |
| Vurderinger: | - |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | 1210 (3225 Metric) |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 125°C |
| Producentens varenummer: | 1210Y0630680GCT |
| Fejlrate: | - |
| Udvidet beskrivelse: | 68pF ±2% 63V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1210 (3225 Metric) |
| Beskrivelse: | CAP CER 1210 |
| kapacitans: | 68pF |