Købe 1532H med BYCHPS
Køb med garanti
| Type: | Wirewound |
|---|---|
| Tolerance: | ±5% |
| Leverandør Device Package: | Axial |
| Størrelse / Dimension: | 0.290" Dia x 0.875" L (7.37mm x 22.22mm) |
| Afskærmning: | Unshielded |
| Serie: | 1532 |
| Vurderinger: | - |
| Q @ Freq: | 107 @ 790kHz |
| Emballage: | Bulk |
| Pakke / tilfælde: | Axial |
| Andre navne: | 1532H-ND HM1473 |
| Driftstemperatur: | - |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Materiale - Core: | - |
| Fabrikantens standard ledetid: | 12 Weeks |
| Producentens varenummer: | 1532H |
| selvinduktion: | 100µH |
| Højde - Siddende (Max): | - |
| Frekvens - Test: | 790kHz |
| Frekvens - Selvresonans: | 12MHz |
| Udvidet beskrivelse: | 100µH Unshielded Wirewound Inductor 400mA 3 Ohm Max Axial |
| Beskrivelse: | FIXED IND 100UH 400MA 3 OHM TH |
| DC-resistens (DCR): | 3 Ohm Max |
| Nuværende vurdering: | 400mA |
| Nuværende - Mætning: | - |
| Email: | [email protected] |