Købe 1535L med BYCHPS
Køb med garanti
| Type: | Wirewound |
|---|---|
| Tolerance: | ±5% |
| Leverandør Device Package: | Axial |
| Størrelse / Dimension: | 0.625" Dia x 0.875" L (15.88mm x 22.22mm) |
| Afskærmning: | Unshielded |
| Serie: | 1535 |
| Vurderinger: | - |
| Q @ Freq: | 113 @ 79kHz |
| Emballage: | Bulk |
| Pakke / tilfælde: | Axial |
| Driftstemperatur: | - |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Materiale - Core: | - |
| Fabrikantens standard ledetid: | 4 Weeks |
| Producentens varenummer: | 1535L |
| selvinduktion: | 50mH |
| Højde - Siddende (Max): | - |
| Frekvens - Test: | 79kHz |
| Frekvens - Selvresonans: | 330kHz |
| Udvidet beskrivelse: | 50mH Unshielded Wirewound Inductor 65mA 127 mOhm Max Axial |
| Beskrivelse: | FIXED IND 50MH 65MA 127 MOHM TH |
| DC-resistens (DCR): | 127 mOhm Max |
| Nuværende vurdering: | 65mA |
| Nuværende - Mætning: | - |
| Email: | [email protected] |