Købe 1536F med BYCHPS
Køb med garanti
| Type: | Wirewound |
|---|---|
| Tolerance: | ±20% |
| Leverandør Device Package: | Axial |
| Størrelse / Dimension: | 0.500" Dia x 1.250" L (12.70mm x 31.75mm) |
| Afskærmning: | Unshielded |
| Serie: | 1536 |
| Vurderinger: | - |
| Q @ Freq: | - |
| Emballage: | Bulk |
| Pakke / tilfælde: | Axial |
| Driftstemperatur: | - |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Materiale - Core: | Powdered Iron |
| Fabrikantens standard ledetid: | 12 Weeks |
| Producentens varenummer: | 1536F |
| selvinduktion: | 8.8µH |
| Højde - Siddende (Max): | - |
| Frekvens - Test: | 7.9MHz |
| Frekvens - Selvresonans: | 28MHz |
| Udvidet beskrivelse: | 8.8µH Unshielded Wirewound Inductor 10A 21 mOhm Axial |
| Beskrivelse: | FIXED IND 8.8UH 10A 21 MOHM TH |
| DC-resistens (DCR): | 21 mOhm |
| Nuværende vurdering: | 10A |
| Nuværende - Mætning: | - |
| Email: | [email protected] |