Købe 157.5701.6331 med BYCHPS
Køb med garanti
| Spændingsvurdering - DC: | 48V |
|---|---|
| Spændingsbedømmelse - AC: | - |
| Størrelse / Dimension: | 3.228" L x 0.866" W x 0.413" H (82.00mm x 22.00mm x 10.50mm) |
| Serie: | - |
| Responstid: | - |
| Emballage: | Bulk |
| Pakke / tilfælde: | Metal Strip |
| Andre navne: | 157.5701.633 157.5701.6331-ND F7071 |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Monteringstype: | Bolt Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Smeltning I²t: | - |
| Fabrikantens standard ledetid: | 7 Weeks |
| Producentens varenummer: | 157.5701.6331 |
| Sikringstype: | Fuse Strip |
| Funktioner: | Indicating |
| Beskrivelse: | FUSE STRIP 325A 48VDC BOLT MOUNT |
| Nuværende vurdering: | 325A |
| klasse: | - |
| Brydeskapacitet @ Nominel spænding: | 1.95kA |
| Godkendelser: | cURus |
| Applikationer: | Lift Trucks |
| Email: | [email protected] |