Købe 16R1200GH med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Maks: | 16V |
|---|---|
| Type: | Polymeric |
| Tid til tur: | 7.5s |
| Tykkelse (Max): | - |
| Størrelse / Dimension: | 0.689" L x 0.138" W (17.50mm x 3.50mm) |
| Serie: | POLY-FUSE®, 16R |
| Modstand - Post Trip (R1) (Max): | 8.6 mOhm |
| Modstand - Initial (Ri) (Min): | 3.3 mOhm |
| Modstand - 25 ° C (Typ): | - |
| Vurderinger: | - |
| Emballage: | Bulk |
| Pakke / tilfælde: | Radial, Disc |
| Andre navne: | 16R1200G F3190 |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 9 Weeks |
| Producentens varenummer: | 16R1200GH |
| Blyafstand: | 0.402" (10.20mm) |
| Højde - Siddende (Max): | 1.100" (28.00mm) |
| Udvidet beskrivelse: | PTC Resettable Fuse 16V Ih Through Hole Radial, Disc |
| Beskrivelse: | PTC RESETTABLE 16V 12A RADIAL |
| Nuværende - tur (it): | 20.4A |
| Nuværende - Maks: | 100A |
| Nuværende - Hold (Ih) (Max): | 12A |
| Godkendelser: | cURus, TUV |
| Email: | [email protected] |